واحد فروش 071-36484515

خرید و فروش انواع دستگاه کارتخوان سیار در شیراز

خرید دستگاه کارتخوان شیراز

 صاحبان کلیه اصناف و مشاغل فعال در شیراز می توانند به صورت حضوری به دفتر شرکت واقع در  شیراز  – خیابان عفیف آباد – رو به رو کوچه ۱۸ – ساختمان ال سید – طبقه سوم – واحد ۳۱ مراجعه کنند و نسبت به سفارش و خرید دستگاه کارتخوان سیار به صورت حضوری اقدام کنند. برای سفارش غیر حضوری کافیست با شماره ۰۷۱۳۶۴۸۴۵۱۵ تماس حاصل نمائید و دستگاه کارتخوان مورد نظر خود را سفارش دهید.ثبت و فعال سازی دستگاه های کارتخوان های خریداری شده از پوز کالا حداکثر ۲ روز کاری فعال سازی می شود .

کارتخوان سیار پکس s910

کارتخوان پوز سیار Pax S910 450x450 - خرید و فروش انواع دستگاه کارتخوان سیار در شیراز

کارتخوان پکس S910 کوچک ترین و پرفروش ترین عضو خانواده PAX می باشد سرعت تراکنش این دستگاه کمتر از ۱ ثانیه می باشد و از آنتن دهی فوق العاده بالایی برخوردار می باشد وزن این دستگاه بسیار سبک بوده و حمل آن بسیار راحت می باشد.

کارتخوان سیار پکس s90

دستگاه کارتخوان پوز سیار Pax S90 رنگی 450x450 - خرید و فروش انواع دستگاه کارتخوان سیار در شیراز

کارتخوان پکس S90  پرفروش ترین کارتخوان سیار در ایران می باشد. سرعت تراکنش این دستگاه بین ۱ الی ۲ ثانیه می باشد. بدنه این دستگاه در برابر ضربه مقام می باشد و از آنتن دهی نسبتا بالایی برخوردار می باشد.

کارتخوان سیار پکس A920

پوز سیار Pax A920 اندرویدی 450x450 - خرید و فروش انواع دستگاه کارتخوان سیار در شیراز

کارتخوان پکس A920  پرفروش ترین کارتخوان اندرویدی در ایران می باشد. این کارتخوان قابلیت اتصال به برنامه حسابداری و فروش جهت ثبت اطلاعات تراکنش ها می باشد. سرعت تراکنش این کارتخوان کمتر از ۱ ثانیه می باشد و همچنین مجهز به بارکد خوان و دوربین می باشد.

سبد خرید

بستن
منو
دسته بندی
پوز کالا
خانه
علاقه مندی
پروفایل
دسترسی
رتبه بندی
افزودن به کارت
توضیحات